Hlavní menu
· Úvodní strana
· O klubu
· Členové klubu
· Hangár
· Svahy
· Lodě
· Auta
· Dílna
· Elektronika
· Fórum
· Fotogalerie
· Videogalerie
· Počasí v Brně
· Downloads
· Odkazy
· Seznam témat
· Archív článků
· Top 10
· Můj účet
Přihlášení (registrace)
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
TopList
RSS/XML
· RSS 0.91
· RSS 2.0
· Atom
Partnerské stránky
MoNaKo - Modelařina Na Koleně

Tug Towing CZ

MK ALKA Žatčany
Forums

RC Fógli
Fórum nejen pro členy klubu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Prezentační akce v Brně

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Společné akce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
liberk
Člen RC Fógli-MODERÁTOR


Registrace: 12.9. 2007
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brno-Líšeň

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2014 8:12 pm    Předmět: Prezentační akce v Brně Citovat

Dostali jsme nabídku na prezentaci a organizaci lodní zábavy dne 30.8.2014 na brněnském koupališti. Protože jako klub to organizovat nebudeme, tak tuto nabídku dávám prostřednictvím našeho fóra pro širokou veřejnost. A pokud by je chtěl někdo směrovat na Monako, tak tam už o tom ví Wink :

Od: "Radka Jalušková Prestigemodels s.r.o." <jaluskovar>
Komu: "info@rcfogli.cz" <info>
Odesláno: 9.7.2014 12:15:48
Předmět: Spolupráce

Pěkný den.

Připravujeme pro naššeho klienta (brněnské koupališště) akci pro veřejnost a napadlo nás, žže by bylo zajímavé mít jako bod programu ukázku lodí na dálkové ovládání s možžností „závodů“, také pro děti možžnost vyzkouššet si ovládání apod.
Zde by byla i možžnost Vašší propagace -– nábor dětí i dospělých do Vaššeho klubu apod.
Bylo by to pro Vás zajímavé?
Ráda bych se zeptala, zda byste za Vašši propagaci byli ochotni se zapojit do této akce a zajistit během odpoledne na cca 1-2 hodiny tento program pro děti (i dospělé).
Děkuji za odpověď a t칚ím se na spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Ing. Radka Jalušková
event manager
PRESTIGE MODELS, s. r. o.
Česká 1, 602 00 Brno, Česká republika
Mobil: +420 775 585 584
E-mail: jaluskovar@prestigemodels.cz
Tel.: +420 545 210 300
Fax: +420 545 210 299
www.prestigemodels.cz
www.look-bella.cz

_________________
Durafly Tundra, Ion-NEO, ION, Katana S30e, DogFighter, SuperZoom 3, samokřídlo BeeEvolution
springery Bílej a Červenej, plachetnice Discovery, motor.jachta Marlin600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bořík
Mazák
Mazák


Registrace: 20.10. 2010
Příspěvky: 1328
Bydliště: Brno-Maloměřice

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 2:08 pm    Předmět: Citovat

předmět: "Spolupráce"

přeloženo: Udělejte nám tam Kašpárky a my vám za to možná poděkujeme.
_________________
Vlaštovka z papíru, lodička z kůry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maximux
Mazák
Mazák


Registrace: 15.8. 2009
Příspěvky: 249
Bydliště: Brno, StarýLískovec

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 10:37 pm    Předmět: Citovat

No, byl jsem na te akci ve Vilemovicich. Ono to sem zdanlive nepatri, ALE:
Pujcil jsem tam Pilota jedne holcicce a krasne mi tam o breh obouchala lak. A jak jsem vyrozumnel z vyzvy, melo by dochazet i k zapujcovani detem za ucelem jakychsi zavodu ? ... takze, uz NIKDY.
Twisted Evil
_________________
DX6i, EasyStar, Firebird Phantom, MiniTornado - uskladněno, Bee II , lodivodský člun Pilot a "Bagr" hydroglider, AntjeII (ve výstavbě - jezdím s vanou).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bořík
Mazák
Mazák


Registrace: 20.10. 2010
Příspěvky: 1328
Bydliště: Brno-Maloměřice

PříspěvekZaslal: so únor 11, 2017 10:00 am    Předmět: BVV, akce "Pro dítě" 2017 Citovat

Přeposílám mail Olina - hlavního organizátora modelářského programu na BVV při akci "Pro Dítě" :

Ahoj kamarádi modeláři.
Co to koupilo Brno od Němců, tak sou potíže. Přesunuli to do pavilonu B a k tomu ještě na terasu ( ochoz ).
Tam nedostanu vodu ani hlínu. Je tam výtah, ale bazén nepovolí kvůli průsaku vody, hlínu kvůli zátěži a navíc pod tím budou stánky a v pytlách tam nosit hlínu je nesmysl.
Ani si nedokážu představit, jak bych to všechno lopatou a kolečkama chystal a uklízel.
Většinou to chystám sám a někdy mě pomůže Vlastík Smolka, můj Martin a Mira Zálešák. To, dá dost práce a to bylo vždy v přízemí.
Chystám to i s přípravou víc jak měsíc a pak týden instaluji.
Pro letošek se omlouvám, dostal sem málo možností. Jezdit po dlažbě a vystavovat modely na stole je blbost.
Máme RC modely, ty mají předvádět co dokážou v rukách kvalitních modelářů a to ste všichni a né plastikový statický.
Letos to po 18. letech nebude a příští rok se uvidí. Udělám pro to všechno, ale nerozhoduju o tom. Je to taky práce pana Rektora, který pro nás udělal vždy maximum a měl nás pod svými křídly a všechno zafinancoval. Je to jeho firma EfektMedia, která za vším stála a se kterou sem spolupracoval a vždy i vše pořádal.
Mrzí mě to, protože ste všichni skvělý kamarádi a modeláři a hodně ste se podíleli na tomto programu. I když to bilo zadarmo, tak ste pokaždé odvedli perfektní práci na maximum a modelařinu zviditelnili v očích návštěvníků BVV.
Oni poznají že udělali chybu. Každý rok se návštěvníci BVV na Vás hodně těšili a proto zavítali do pavilonu. Pochybuju, že rybář se půjde podívat na kočárky.
Největší radost ste dělali dětem a chlapům.

To je tak všechno, co bych Vám k tomu napsal.

Když tak to prosím přepošlete, koho znáte a já na některý ani nemám mejly.

Ahoj Olda

Na té Moravě už je úplny prd.

S pozdravem Oldřich OBERREITER
RC-TRUCK MODELS BRNO

_________________
Vlaštovka z papíru, lodička z kůry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Společné akce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Copyright © 2006-2022 MK RC Fógli Brno z.s.


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund