Hlavní menu
· Úvodní strana
· O klubu
· Členové klubu
· Hangár
· Svahy
· Lodě
· Auta
· Dílna
· Elektronika
· Fórum
· Fotogalerie
· Videogalerie
· Počasí v Brně
· Downloads
· Odkazy
· Seznam témat
· Archív článků
· Top 10
· Můj účet
Přihlášení (registrace)
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
TopList
RSS/XML
· RSS 0.91
· RSS 2.0
· Atom
Partnerské stránky
MoNaKo - Modelařina Na Koleně

Tug Towing CZ

MK ALKA Žatčany
Forums

RC Fógli
Fórum nejen pro členy klubu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Ovladač osvětlení DSYS MD8LA

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Elektronika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Švéd
Nováček
Nováček


Registrace: 19.6. 2016
Příspěvky: 2
Bydliště: Starovičky

PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 7:54 pm    Předmět: Ovladač osvětlení DSYS MD8LA Citovat

Dobrý den pánové ve spolek Smile,,Potřeboval bych s vámi tady zkonzultovat zapojení a zprovoznění tohoto ovladače osvětlení,,bojuji s tím už poměrně dlouho a pořád tomu jejich návodu nerozumím a nechodí nic, jak je tam popsáno.
Jsem tedy v elektronice laik, ale pokud je návod srozumitelný pro uživatele, a polopatisticky vysvětlený, tak se mě většinu věcí podaří zprovoznit.
Dokončuji lodičku, kterou jsem jako kluk postavil a teď to chtělo jen něco málo dokončit a samo jsem si řekl, že by tam mohlo být i funkční osvětlení.
Ledky se mě podařilo všude rozvést i na stožár a teď už jen právě zbývá jen to prokleté zapojení. I tu vysílačku se mě podařilo zprovoznit ačkoli jsem o tom nic pořádně nevěděl. Nejsem modelář v pravém slova smyslu, ale baví mě lodě a voda a vše kolem toho. Byl jsem už myslím na třech vašich akcích zavírání a otevírání vody,, teď na jaře tedy ne neboť bylo špatné počasí a navíc jsem chtěl tu svou skořepinku vzít sebou ale nebyla právě dostavěna.
Tak se ptám jestli někdo z vás nemá s tímto modulem zkušenosti a nevěděl by poradit.. Ještě upřesním,,mám 6ti kanálovou vysílačku TGY-i6
a chtěl jsem ta světla ovládat přes jeden volný kanál a 3P čudlík,,a loď je Scheveningen 3 .
Nebo nevím jestli se nemám rovnou obrátit na výrobce..ale prvně mě napadlo, jestli někdo z vás neví poradit..výrobce se spíš na mě bude dívat jako na blbce co že čemu nerozumím,, ,,a nebo budu za blbce tady,,no ale co už,, že?
Rolling Eyes
_________________
Scheveningen 3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bořík
Mazák
Mazák


Registrace: 20.10. 2010
Příspěvky: 1328
Bydliště: Brno-Maloměřice

PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 7:47 am    Předmět: Citovat

Tak v žádném případě se na Tebe výrobce nebude dívat jako na blbce, ale na 100% vím, že poradí. Pokud ho tím nechceš "otravovat", tak dej vědět přes soukromou zprávu a nebo lépe na Skype najdi "boricek" a určitě to dáme dohromady.
_________________
Vlaštovka z papíru, lodička z kůry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Švéd
Nováček
Nováček


Registrace: 19.6. 2016
Příspěvky: 2
Bydliště: Starovičky

PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 11:36 am    Předmět: Citovat

Tak to by bylo skvělé,,myslím, že u toho výrobce by to bylo složitější a na dýl,,,takhle to můžu ty poznatky zkoušet v přímém přenosu,, to děkuju,,vyhledám si tě na skypu a podle toho jak budeš mít čas, tak se domluvíme,,děkuji Very Happy
_________________
Scheveningen 3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Elektronika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Copyright © 2006-2022 MK RC Fógli Brno z.s.


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund