Hlavní menu
· Úvodní strana
· O klubu
· Členové klubu
· Hangár
· Svahy
· Lodě
· Auta
· Dílna
· Elektronika
· Fórum
· Fotogalerie
· Videogalerie
· Počasí v Brně
· Downloads
· Odkazy
· Seznam témat
· Archív článků
· Top 10
· Můj účet
Přihlášení (registrace)
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
TopList
RSS/XML
· RSS 0.91
· RSS 2.0
· Atom
Partnerské stránky
MoNaKo - Modelařina Na Koleně

Tug Towing CZ

MK ALKA Žatčany
Forums

RC Fógli
Fórum nejen pro členy klubu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

regulátory Dsys
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Elektronika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michaelis
Člen RC Fógli


Registrace: 31.1. 2007
Příspěvky: 1502
Bydliště: Brno, Nový Lískovec

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 8:27 am    Předmět: Citovat

A co napeti na zdroji? Je OPRAVDU nabito? Neni nastaven spatny typ baterii, aby si treba nemyslel, ze mas vybito i pri plnem napeti, neb ocekava napeti jine?
_________________
Dimona; Artist; Tornado XX; TREX 450SE; Revo; Dark Impact; M18PRO; ETNZ; Atlantio.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavel
Člen RC Fógli


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvky: 2248
Bydliště: Nevojice

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 8:49 am    Předmět: Citovat

Baterie jistě nabita.A s tím programováním je to opravdu opruz jak psal Sivi ,koupil jsem regulátor s tím ,že ho zapojím a jdu jezdit a ne že u něho budu 2 dny sedět a poslouchat jestli to pípne 4 tata nebo táta to jsem si radši měl koupit flašinet nebo jiný hudební nástroj,už mě to S...!A vezu ho do JR vrátit na to nemám nervypořád dokola rozpojovat baterky a vypínat ,zapínat čučet do návodu stopovat čas abych napřešel přes interval no to neééé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZdeněkMKALKA
Mazák
Mazák


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 853
Bydliště: Žatčany

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 2:34 pm    Předmět: Citovat

pavel napsal:
Baterie jistě nabita.A s tím programováním je to opravdu opruz jak psal Sivi ,koupil jsem regulátor s tím ,že ho zapojím a jdu jezdit a ne že u něho budu 2 dny sedět a poslouchat jestli to pípne 4 tata nebo táta to jsem si radši měl koupit flašinet nebo jiný hudební nástroj,už mě to S...!A vezu ho do JR vrátit na to nemám nervypořád dokola rozpojovat baterky a vypínat ,zapínat čučet do návodu stopovat čas abych napřešel přes interval no to neééé

Jasně, pryč s elektronikou! To mě připomíná, jak jsem onehdy opravoval u kámoše termostat na sporáku a v prodejně Mora mě na dotaz ohledně prodeje čidla k tomuto elektronickému termostatu odpověděli, že elektronické regulátory se dávno nepoužívají, byly nahrazeny jednoduššími a spolehlivějšími mechanickými.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Martas
Mazák
Mazák


Registrace: 21.10. 2007
Příspěvky: 603
Bydliště: Brno - Černovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 6:50 pm    Předmět: Citovat

ZdeněkMKALKA napsal:
pavel napsal:
Baterie jistě nabita.A s tím programováním je to opravdu opruz jak psal Sivi ,koupil jsem regulátor s tím ,že ho zapojím a jdu jezdit a ne že u něho budu 2 dny sedět a poslouchat jestli to pípne 4 tata nebo táta to jsem si radši měl koupit flašinet nebo jiný hudební nástroj,už mě to S...!A vezu ho do JR vrátit na to nemám nervypořád dokola rozpojovat baterky a vypínat ,zapínat čučet do návodu stopovat čas abych napřešel přes interval no to neééé

Jasně, pryč s elektronikou! To mě připomíná, jak jsem onehdy opravoval u kámoše termostat na sporáku a v prodejně Mora mě na dotaz ohledně prodeje čidla k tomuto elektronickému termostatu odpověděli, že elektronické regulátory se dávno nepoužívají, byly nahrazeny jednoduššími a spolehlivějšími mechanickými.

To je nápad !!! Do kytek s elektrikou http://www.fotozona.net/modelweb/clanky/trihazedla.htm
Jestřába bych ještě někde na půdě vyštrachal... Uměl bych ho ještě hodit? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ZdeněkMKALKA
Mazák
Mazák


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 853
Bydliště: Žatčany

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 9:03 pm    Předmět: Citovat

Martas napsal:
Jestřába bych ještě někde na půdě vyštrachal... Uměl bych ho ještě hodit? Embarassed

No, tak to by teda bylo konec legrace!.Každý rok pořádáme v klubu takovou malou soutěž házedel. Jaké je vždycky ale rozčarování starých ostřílených RC pilotů, když je přelítají mladý modelářský ucha. Pěkně seřídit a hlavně taky dobře hodit házedlo, to je teprve modelařina, to je jiná, než "vosolit" motor a pak to řídit rádiem!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Víťa
Člen RC Fógli


Registrace: 29.11. 2006
Příspěvky: 1657
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 9:14 pm    Předmět: Citovat

A jak to pánové souvisí s regulátorem MD30DCR? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Martas
Mazák
Mazák


Registrace: 21.10. 2007
Příspěvky: 603
Bydliště: Brno - Černovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 11:08 pm    Předmět: Citovat

Víťa napsal:
A jak to pánové souvisí s regulátorem MD30DCR? Rolling Eyes

Souvisí to tak , že je lepší lítat s házedlem než se doma trápit s regulátorem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ZdeněkMKALKA
Mazák
Mazák


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 853
Bydliště: Žatčany

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 8:56 am    Předmět: Citovat

Víťa napsal:
A jak to pánové souvisí s regulátorem MD30DCR? Rolling Eyes

Víťo, máš pravdu, dostali jsme se někam jinam.
Ale furt mě to připadlo rozumnější trochu pofilozofovat nad výhodami i zápory elektroniky, než se ptát elektromechanika, jestli zapojil plus na plus a mínus na mínus, nebo jestli má nabitý accu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Víťa
Člen RC Fógli


Registrace: 29.11. 2006
Příspěvky: 1657
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 9:05 am    Předmět: Citovat

Ano, úvaha o té "pravé" modelařině mu s jeho problémem jistě pomohla víc, než naše dobře míněné rady a doporučení kontaktovat výrobce Wink

Až mi někdy v autoservisu doporučí raději jezdit na kole, nebudu se už tolik divit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Martas
Mazák
Mazák


Registrace: 21.10. 2007
Příspěvky: 603
Bydliště: Brno - Černovice

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 9:52 am    Předmět: Citovat

Mě připadá nejnormálnější řešení když mám novou věc a ta nefunguje, kontaktovat výrobce nebo prodejce. Ale to už tady řečeno bylo. Za odbočení od tohoto důležitého tématu se velmi omlouvám. V ostatních vláknech je to sice téměř pravidlem ale jsme tady jak bylo někde řečeno na návštěvě... tak tedy letu zdar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jarda
Mazák
Mazák


Registrace: 29.11. 2006
Příspěvky: 2063
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 10:00 am    Předmět: Citovat

Chlapi pohodááá! Nikdo z Vás jistě nepsal svůj příspěvek se špatným úmyslem. Wink computer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavel
Člen RC Fógli


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvky: 2248
Bydliště: Nevojice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 7:24 pm    Předmět: Citovat

tak jsem měl cestu do brniska stavil jsem se v JR tam mě ochotně přes programovací desku regl přeprogramoval.Jediné co jsem doposdud nepochopil z návodu ,kde se píše že je možné regulátor použit bez nutnosti programování,ale to se mě právě nepoštěstilo.V prodejně říkal, že jsou nastavený z výroby na li-poly a že se tím pádem musí přeprogramovat když je zdroj Nicd a také že při zapnutí rgulátoru se nesmí hýbat na vysílači s kniplem plynu do doby než regl potvrdí stav to jsem tam taky nikde nepřečtl tak jsem ze sebe udělal osla začátečníka a domů jsem si odvezl regl i nějaké ponaučení.Tímto Vám všem děkuji za příspěvky a nabídky pomoci.Až zas budu s něčím v koncích vytvořím opět nějakou složku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Víťa
Člen RC Fógli


Registrace: 29.11. 2006
Příspěvky: 1657
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 7:40 pm    Předmět: Citovat

No sláva Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jarda
Mazák
Mazák


Registrace: 29.11. 2006
Příspěvky: 2063
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 10:21 pm    Předmět: Citovat

Je to jak v pohádce: "Dobro opět slavně zvítězilo" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavel
Člen RC Fógli


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvky: 2248
Bydliště: Nevojice

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

Regulátor po týdení reklamaci u p.Davida opět nefungoval, tal mě ho Evžen v JR po dohodě s výrobcem vyměnil a ejhle na první zapojení jede, už je v bleše.Jeden z přítomných zákazníků potvrdil chyby těchto regulátorů ,že špatně ,nebo vůbec nepoznaji 0 na vysílači.Tak jedno trable doufám vyřešeno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Elektronika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Copyright © 2006-2022 MK RC Fógli Brno z.s.


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund