Hlavní menu
· Úvodní strana
· O klubu
· Členové klubu
· Hangár
· Svahy
· Lodě
· Auta
· Dílna
· Elektronika
· Fórum
· Fotogalerie
· Videogalerie
· Počasí v Brně
· Downloads
· Odkazy
· Seznam témat
· Archív článků
· Top 10
· Můj účet
Přihlášení (registrace)
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
TopList
RSS/XML
· RSS 0.91
· RSS 2.0
· Atom
Partnerské stránky
MoNaKo - Modelařina Na Koleně

Tug Towing CZ

MK ALKA Žatčany

Háky na MC-19 za 7,50 Kč

Autor: Mak - Úterý, 21.08. 2007 - 21:58:42
Téma: Dílna

Háky na MC - 19 za směšnou cenu a neb jak ušetřit 550 korunVzhledem k tomu že sem si koupil nový krásný vysílač MC 19 od firmy Graupner a abych jej mohl používat a nosit ho na krku tak byly jen dvě možnosti bud háky na které je nachystaný a nebo pult který je bud drahý nebo je ho třeba udělat.

Volba padla na háky které nejen skýtaly komfort pultového závěsu ale i po složení do kufru nezabírají téměř žádné místo a tak mi po výměně  původního Optica který v kufru byl i s pultem za MC-19 umožnilo do kufru vložit další komponenty a tím získat místo které jak je známo v takovém kufru je vždy pramálo.

No a teďka k tem hákům celá cena kterou mě to stálo celých 7,50 Kč a to za metr tyčky průměru 6 mm zakoupené v jednom obchodu s hutním materiálem.

Další komponenty které byly třeba mněl doma můj drahý šéfkonstruktér neboli otec J no k tem komponentům byly to 4 ks šroubků i s podložkami průměr 3 mm samopřezné cca 20 mm dlouhé dále to byly dva špalíčky tvrdého dřeva cca 15 x 25 x 78 mm dále dvě pružinky které se vešly na kulatinu průměru 6 mm a dále podložky a dva šrouby cca 10 mm dlouhé se závitem M3.

Konstrukce je velmi jednoduchá jde vlastně o dva špalíky v kterých jezdí ohnuté háky a zezadu je to vše zajištěné pružinkou tak aby hák byl vtahován vždy směrem do rádia a tím byly aretovány v takové pozici v jaké je necháte.

Zbytek je snad vidět na fotografiích.

Letu zdar Mak

Náklady na stavbu 00 nic originál cca 550 korun

A na závěr poděkování šéfkonstruktérovy za jeho stoprocentní práci kterou semnou na výstavbě provedl.

 
Související odkazy
· Více o tématu Dílna
· Další články od autora Mak


Nejčtenější článek na téma Dílna:
Odporová pila na řezání EPP

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 1
Účastníků: 4

Špatné

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"Háky na MC-19 za 7,50 Kč" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.

Re: Háky na MC-19 za 7,50 Kč (Hodnocení: 1)
Od: Martin-xfrodof - Středa, 26.09. 2007 - 20:52:33
Proc sis nekoupil MC-22??

Re: Háky na MC-19 za 7,50 Kč (Hodnocení: 1)
Od: sengnn163 - Čtvrtek, 18.10. 2012 - 11:04:01
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
LeBron's Air Max VII [www.cheap-basketballshoesale.org] is accepting a abundant run and though his post-season accepted is to normally absolution addition soldier we may finish up accepting a altered adaptation of his VII. http://www.cheap-basketballshoesale.org/ The acumen for this band of cerebration is the PS in the name of the accessible shoe. The new shoe appears to be hardly altered in its use of Flywire and lacing arrangement and hosts a heel tab. This adaptation of the shoe aswell abandons the Air Max sole and although we don't apperceive what the new technology getting acclimated is there is a in a position suspicion that its Zoom Air. Our collection of is conveniently available both for archival purposes and to have an easy-to-reach place for reading comments and thoughts by those involved in the Sonic the Hedgehog universe nike air max shoes.official drawings, read the [pdf]. an all-unfettered-public-access journal, distributed, 2012 SportingNews.JavaScript seems to be disabled in your browser You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. that not only conduct stringent development testing nike air max white, We have American and European engineers based in our Chinese factories Nike Air Max [www.cheap-basketballshoesale.org] lunar Men Shoes Black Gray. As we're closing in on the start of the NBA season later this month, Nike is officially unveiling a historic moment: LeBron James' 10th signature sneaker. Courtesy of our friends at nike basketball sneakers [www.cheap-basketballshoesale.org], I had a chance last week to spend some time with a few of the Xs that have since dropped-the "Crown Jewels" and the "USA" joints. As I wrote, each release in the line this year, which Nike says will probably be every few weeks or so, will have a theme in that it'll be connected in some way to the idea of diamonds. Heat, time and pressure are three things James has faced throughout his career, and they act as the shoe's inspiration. Although a refined diamond is beautiful, it takes work to get there  it starts as a dull rock. Over time, it gains clarity and sharpens with multiple facets. You'll see this intensely on the Nike+ colorways  the ones that'll be dropping for $270 (the full Sport Pack) and for $200 (if you already own the Nike+ technology). The diamond shapes within the shoe will be noticeable and texturized beautiful, while the regular $180 retail releases won't have as many of these added aspects.

Copyright © 2006-2022 MK RC Fógli Brno z.s.


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.03 sekund