Hlavní menu
· Úvodní strana
· O klubu
· Členové klubu
· Hangár
· Svahy
· Lodě
· Auta
· Dílna
· Elektronika
· Fórum
· Fotogalerie
· Videogalerie
· Počasí v Brně
· Downloads
· Odkazy
· Seznam témat
· Archív článků
· Top 10
· Můj účet
Přihlášení (registrace)
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
TopList
RSS/XML
· RSS 0.91
· RSS 2.0
· Atom
Partnerské stránky
MoNaKo - Modelařina Na Koleně

Tug Towing CZ

MK ALKA Žatčany
Forums

RC Fógli
Fórum nejen pro členy klubu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

CEN NX - MT Spec 3.0 1:10 4WD 2S ARR

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Auta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
juanes
Pokročilý
Pokročilý


Registrace: 23.3. 2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 2:40 pm    Předmět: CEN NX - MT Spec 3.0 1:10 4WD 2S ARR Citovat

Dobry den mam moznost koupit tenhle monster truck za docela pekne penize.copak si o tom myslite?je to dobre auto na vyradeni?
info:
http://www.rcshop.eu/cen-nx-mt-spec-30-110-4wd-2s-arr-p-564.html
_________________
www.drake2you.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Víťa
Člen RC Fógli


Registrace: 29.11. 2006
Příspěvky: 1657
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 2:55 pm    Předmět: Citovat

Dle popisu a fotek detailů je to v dané cenové hladině standard. Každopádně si zjisti ceny a dostupnost náhradních dílů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
juanes
Pokročilý
Pokročilý


Registrace: 23.3. 2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 10:04 pm    Předmět: Citovat

tak jsem na ty nahradni dily koukal, nektere jsou pekne drahe ale ty jsem schopny vyrobit.nerikam ze vsechno ale neco ano.tak si myslite ze to mam koupit?novy stoji kolem 11 000kc ja to mozna mohu mit za 1/2 coz mi pripadne docela vyhodna koupe.ale je to jenom muj nazor.
_________________
www.drake2you.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Víťa
Člen RC Fógli


Registrace: 29.11. 2006
Příspěvky: 1657
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 10:45 pm    Předmět: Citovat

11000 bych za něj nedal, ale těch cca 7000, co vidím na českých shopech už se blíží realitě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rhr
Pokročilý
Pokročilý


Registrace: 23.7. 2008
Příspěvky: 18
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 11:44 am    Předmět: Citovat

Pokud chceš auto jen na to, aby jsi se "vyřádil", tak asi bude v poho - není co řešit. Cena je suprová.

Pokud to ale s RC auty budeš myslet vážně a zkusíš to s ním na závodní dráze, asi budeš zklamanej obvzlášť ve srovnáni s jinými auty (ty jsou ale násobně dražší).
_________________
Team Losi 8ight-T LRP Z.28R Spec.3 Truggy, Spektrum DX3R
Team Losi LST2 LRP Z.28R Spec.3 Pullstart, Spektrum DX3R
Hot Bodies E-Zilla RTR
Tamiya TB-02[/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
juanes
Pokročilý
Pokročilý


Registrace: 23.3. 2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 6:53 pm    Předmět: Citovat

na drahu to ne urcite nemam.je to jen na blbnuti a kamaradama.zacina se nam rozvijet docela slusny klub tak bude sranda.dekuji za vase nazory.
_________________
www.drake2you.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
juanes
Pokročilý
Pokročilý


Registrace: 23.3. 2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 9:24 pm    Předmět: Citovat

Tak monster trucka uz mam doma.ze zacatku jsem mel nejake problemy, ale ty uz jsou pryc a ted uz se bude jenom jezdit, ladit a vylepsovat.Vecer jsem sel ven ze to pujdu vyzkouset, tak jsem dal do vysilacky baterky, vytahnu antenu a zapnu vysilacku a co jsem necekal...vysilacka udelala"bum" a zacalo se z ni kourit, tak jsem byl pekne nastvany.no ale nastesti jsem mel jeste svoji tak jsem vymenil krystaly a slo to hned.jen jsem musel jeste doladit motor a brzdu.zatim jsem spokojeny, ale pravda je, ze po par jizdach toho jeste moci rict nemohu.necekam od toho zadne zazraky, mam to jen na vikendove jezdeni s kamarady.
_________________
www.drake2you.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ondrax
Mazák
Mazák


Registrace: 18.6. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 6:11 pm    Předmět: Citovat

no nevím já bych si spalovák nekoupil radši elektro ! nwm já bych do toho nešel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Auta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Copyright © 2006-2022 MK RC Fógli Brno z.s.


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund