Hlavní menu
· Úvodní strana
· O klubu
· Členové klubu
· Hangár
· Svahy
· Lodě
· Auta
· Dílna
· Elektronika
· Fórum
· Fotogalerie
· Videogalerie
· Počasí v Brně
· Downloads
· Odkazy
· Seznam témat
· Archív článků
· Top 10
· Můj účet
Přihlášení (registrace)
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
TopList
RSS/XML
· RSS 0.91
· RSS 2.0
· Atom
Partnerské stránky
MoNaKo - Modelařina Na Koleně

Tug Towing CZ

MK ALKA Žatčany
Forums

RC Fógli
Fórum nejen pro členy klubu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vodní plochy - lokality pro otvírání / zavírání vody

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Společné akce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZdeněkMKALKA
Mazák
Mazák


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 853
Bydliště: Žatčany

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 11:00 pm    Předmět: Vodní plochy - lokality pro otvírání / zavírání vody Citovat

Dnes navečer jsem byl se syny provětrat Lindu a Korála po hladině telnické vodní nádrže. Hoši si dobře zajezdili, je tam opravdu klid - byli jsme tam úplně sami. Asi by to nebyl problém spojit s koupáním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kato
Člen RC Fógli


Registrace: 6.12. 2006
Příspěvky: 1034
Bydliště: Brno - Lesná

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 11:38 pm    Předmět: Re: Nádrž Telnice Citovat

ZdeněkMKALKA napsal:
Dnes navečer jsem byl se syny provětrat Lindu a Korála po hladině telnické vodní nádrže. Hoši si dobře zajezdili, je tam opravdu klid - byli jsme tam úplně sami. Asi by to nebyl problém spojit s koupáním.


Zdravím ve spolek. Jestli je to ta požární nádrž mezi Telnicí a Měnínem, tak jsme se tam kdysi chodívali koupat bez problémů. Když se zdaří, tak je to bezva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Víťa
Člen RC Fógli


Registrace: 29.11. 2006
Příspěvky: 1657
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 9:28 pm    Předmět: Citovat

Dnes mě při odpoledním bruslení po okolní cyklostezce zaujal před třemi lety vybudovaný rybník Blučiňák, vyloženě klidová rekreační lokalita, zřejmě bez rybářů. Můžeme někdy zkusit, třeba cestou z Výhonu.. Příjezd po solidní polní cestě směrem od Blučiny. Loc: 49°3'40.098"N, 16°39'16.951"E

Naposledy upravil Víťa dne po duben 28, 2008 11:04 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
liberk
Člen RC Fógli-MODERÁTOR


Registrace: 12.9. 2007
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brno-Líšeň

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 9:58 pm    Předmět: Citovat

Pěknej rybník, akorát je to trochu dál od Brna. Při dnešním počasí jsi si ale musel dobře zabruslit ! Laughing
_________________
Durafly Tundra, Ion-NEO, ION, Katana S30e, DogFighter, SuperZoom 3, samokřídlo BeeEvolution
springery Bílej a Červenej, plachetnice Discovery, motor.jachta Marlin600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bořík
Mazák
Mazák


Registrace: 20.10. 2010
Příspěvky: 1328
Bydliště: Brno-Maloměřice

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2020 10:12 pm    Předmět: Citovat

Nová vodní plocha ?
https://brnensky.denik.cz/ctenar-reporter/video-hotovo-v-komarove-vzniklo-jezirko-i-kousek-stezky-pro-cyklisty-20200412.html
Vypadá to na docela slušnou vodní plošku ( ne na rychlíky, ale na remorkéry určitě parádní plocha ) v Komárově.
Až se podaří toho coronavira porazit, určitě se tam setkáme s lodičkama ! Very Happy
_________________
Vlaštovka z papíru, lodička z kůry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomino1270
Pokročilý
Pokročilý


Registrace: 26.6. 2019
Příspěvky: 10
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt březen 25, 2021 1:52 pm    Předmět: Citovat

Zdarec, už jste mi tu kdysi poradili se svahama, tak se vracím jak bumerang, tentokrát s lodí. Větry mě docela chytly, tak jsem pořídil starší victorii a teď řeším kde se v okrese Brno-venkov dá jezdit. Nejlíp asi nějakej větší plivanec, přeci jen když to nezvládnu zpátky k sobě tak si pro loď dojít okolo. Ideálně jestli někdo z vás chodí plachtit, že bych se nechal vochytřit rovnou u vody. díkec.

P.S.:našel jsem stránky party co jezdila na Blučiňáku, ale asi už to tam je mrtvý Sad.
_________________
Victoria, Kappa 20, Venus (tech one), Blade MCPX, X-ray T3, Rhino II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Michaelis
Člen RC Fógli


Registrace: 31.1. 2007
Příspěvky: 1502
Bydliště: Brno, Nový Lískovec

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 12:41 pm    Předmět: Citovat

Jó človíčku tady bylo taky pár plachetnic, sám mám jednu, ale plachtím jen na otvírání a zavírání vody na předem domluveném rybníku viz anonce na naší hlavní stránce s pozvánkou na tu akci. Teď ale kvůli covidu už nic rok nebylo. Kde jsou rybáři, tam je problém - mají nahozeno a všude vlasce, to by nedopadlo dobře, takže hledej jezera neobležená rybáři. A to ty naše odemykací/zamykací nejsou. Přehrada je sice dobrá plocha, ale pro případ problému s lodí je to na problém, který vyřeší jen kánoe/pramice.
Snad mne někdo doplní.
_________________
Dimona; Artist; Tornado XX; TREX 450SE; Revo; Dark Impact; M18PRO; ETNZ; Atlantio.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tomino1270
Pokročilý
Pokročilý


Registrace: 26.6. 2019
Příspěvky: 10
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 2:55 pm    Předmět: Citovat

rybari jsou problem jen kdyz jsou pritomni nebo i vlasce co jsou pretrhany pod hladinou? jak je hezky tak jsem vytah motorku a jel se podivat na blucinu a vypada to tu opravdu dobre. ale zakaz rybolovu tu je s vyjimkou nejakejch mistnich rybaru. 😢 odtud uz teda modelare taky vyhnali?
_________________
Victoria, Kappa 20, Venus (tech one), Blade MCPX, X-ray T3, Rhino II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bořík
Mazák
Mazák


Registrace: 20.10. 2010
Příspěvky: 1328
Bydliště: Brno-Maloměřice

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 10:27 pm    Předmět: Citovat

Hodně roků jsme se scházeli na Splaviskách, naproti Olympie. Na plachetky akorát, dá se kolem dokola kdekoli loď vytáhnout na břeh. Zatím jsem nikde nanašel lepší místo, ale je to individuální - mám to tam rád už také z nostalgie, protože jsem tam začínal s lodičkama. Je už dávno jiná doba, kdy se nás tam scházelo třeba 20-30 modelářů s loděma. To je už dnes nemožné.
Škoda....
_________________
Vlaštovka z papíru, lodička z kůry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kličkyn
Mazák
Mazák


Registrace: 6.3. 2015
Příspěvky: 325

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2021 7:17 am    Předmět: Citovat

Ahoj kluci. Co Nové Bránice? Tam jsou dva rybníky, ale nevím jak to tam je s rybářema. Ještě je koupaliště v Říčanech, třeba by nás tam na jaře a na podzim pustili. Ahoj Pavel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
liberk
Člen RC Fógli-MODERÁTOR


Registrace: 12.9. 2007
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brno-Líšeň

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2021 6:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a díky za tipy. Ty Nové Bránice jsou ale moc daleko, snad ještě ty Říčany jsou relativně blízko Wink
_________________
Durafly Tundra, Ion-NEO, ION, Katana S30e, DogFighter, SuperZoom 3, samokřídlo BeeEvolution
springery Bílej a Červenej, plachetnice Discovery, motor.jachta Marlin600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bořík
Mazák
Mazák


Registrace: 20.10. 2010
Příspěvky: 1328
Bydliště: Brno-Maloměřice

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2021 10:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Kličkyne,
doba je už poněkud jinde - dnes je problém nalákat a dostat lodičkáře i na koupaliště ve středu Brna, natožto někam kus za Brno. Kde jsou ty časy, kdy se na Splaviskách sešlo 20-30 modelů. Už si ani nepamatuji, kdy bylo nějaké setkání a kdy se sešlo víc jak 5 lidí. Asi už modeláři pomalu ( spíš rychle ) vymírají a nebo se věnují jiným koníčkům. Je to škoda, ale bohužel to tak je. A je to naprosto zřetelné i v jiných modelářských odvětvích: Třeba Zdeněk David ( DSYS ) přestal vyrábět regulátory a další elektroniku pro modeláře, protože v posledním roce prodal cca 5% toho, co ještě před pár lety. A není to jen konkurencí z Číny, protože se přestává modelařit všeobecně.
Tak snad se to časem zase vrátí zpět a nějaká budoucí generace pochopí, že v mobilech a tabletech nic zajímavého a atraktivního není.
Ale sám tomu nevěřím.
_________________
Vlaštovka z papíru, lodička z kůry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ladous
Mazák
Mazák


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 181
Bydliště: Písek

PříspěvekZaslal: so leden 01, 2022 7:48 pm    Předmět: Citovat

Jestli je v Praze potenciál, aby se třikrát za rok na nesoutěžním srazu sešlo 20 modelářů, v Brně musí být také (jednu dobu se na srazech v Brně a okolí scházelo více lidí než v Praze). Jen to chce dobře volit termíny a vodní plochu.

Mohu-li radit, najděte během ledna vodní plochu, zvolte si nějaký dubnový/květnový termín, rozešlete pozvánky do časopisů a přijedou davy.
_________________
S pozdravem
ladous
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bořík
Mazák
Mazák


Registrace: 20.10. 2010
Příspěvky: 1328
Bydliště: Brno-Maloměřice

PříspěvekZaslal: so leden 01, 2022 9:46 pm    Předmět: Citovat

Potenciál by možná byl, ale nejsou lidi. A hlavně není nikdo, kdo by se toho ujal.
Osobně o to nestojím, nemám k tomu motivaci a hlavně letos chci dát dohromady nějaké setkání "tankistů" v měřítku 1:10. 20 tanků je jistých, snad se přidá někdo další.
_________________
Vlaštovka z papíru, lodička z kůry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Společné akce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Copyright © 2006-2022 MK RC Fógli Brno z.s.


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund