Hlavní menu
· Úvodní strana
· O klubu
· Členové klubu
· Hangár
· Svahy
· Lodě
· Auta
· Dílna
· Elektronika
· Fórum
· Fotogalerie
· Videogalerie
· Počasí v Brně
· Downloads
· Odkazy
· Seznam témat
· Archív článků
· Top 10
· Můj účet
Přihlášení (registrace)
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
TopList
RSS/XML
· RSS 0.91
· RSS 2.0
· Atom
Partnerské stránky
MoNaKo - Modelařina Na Koleně

Tug Towing CZ

MK ALKA Žatčany
Forums

RC Fógli
Fórum nejen pro členy klubu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Tornado XX (Telink)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Bezmotorové modely
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vasin
Pokročilý
Pokročilý


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 3:44 pm    Předmět: Závaží Citovat

Ještě dotaz k díře na přídavné závaží. V tomhle foru jsou uvedeny dvě vzdálenosti díry před těžištěm a to 1cm a cca 3,5cm ... která z těchto děr je tedy umístěna lépe? Wink

Jo a měl bych velkou prosbu až se stydím Embarassed ... stavím v obýváku a opravdu nemám kde odlít závaží Sad nenašel by se nějaký dobrák, který už lil pro sebe má na to formičku a má chvíli času .. že by mi odlil již vyzkoušené závaží a poslal .. rád je od někoho koupím .. fuj to sem hanba modelářská Embarassed

Embarassed
_________________
Skylady, Torro 900, HomeMade F3K(létá na gumicuk), F3K TurboGladiator, Mustang EPP (LM)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Omar
Mazák
Mazák


Registrace: 3.12. 2007
Příspěvky: 295
Bydliště: brno-city-reprezent

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 4:11 pm    Předmět: Citovat

pokud chces dovazovat do silnejsiho vetru , tak je idealni volba zatezovat model v tezisti , cimz nemenis letovy vlastnosti . . . . vim o tom ze nekteri letci to delaji i jinak ale pokud s tim nemas zkusenosti , tak nedoporucuji . . . menis tim letovy vlastnosti a 3.5 cm dopredu u kombat kde je rozptyl na dovazeni cca 12mm Question nechci se posklebovat ale to bych delal az si vyzkousis jak to lita a co ti bude vyhovovat vic . . .
_________________
53 CH / [82 CH]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vasin
Pokročilý
Pokročilý


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 4:13 pm    Předmět: Udaje z vlakna Citovat

Ja sem jen cetl tohle vlakno a oba udaje tam byly no Sad

cit 1
Přes překližkové obdélníčky v těžisti se prostrčí plastový šroub M5. Aby se dal použít nejenom pro přichycení olověné placky ale také pro gumicuk, je třeba jej umístit 5-10mm před těžiště.

cit 2
Odstranil jsem na obou stranách křídla nezbytný kus potahu, odměřil a poznačil místo provrtání křídla, konkrétně 17,5cm od špice, tzn. 3cm před těžištěm. Provrtal do křídla 6mm díru, vyřezal dvě destičky z 4mm překližky o rozměrech 4x2cm, provrtal v nich 6mm otvor, zahloubil do křídla
cit3
přijimač klidne zadi myslim že 53 nema nikdo z tech co letaji ale podivej se dotoh seznamu kobatu tamn sou i čisla kanlu a tu diru spevneou na 6 šroub udelej hnedka stejne ji udelaš nebot při vetru 14 za vteřinu sme na letadla lepili a montovali i zavaži o kterých sem si mysle že nikdy nepoužiji. a uložení tak 1 cm před tešiště dopředu
_________________
Skylady, Torro 900, HomeMade F3K(létá na gumicuk), F3K TurboGladiator, Mustang EPP (LM)


Naposledy upravil vasin dne pá březen 21, 2008 4:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pop
Člen RC Fógli-MODERÁTOR


Registrace: 27.12. 2006
Příspěvky: 1672
Bydliště: Brno - Bystrc

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 4:15 pm    Předmět: Re: Závaží Citovat

vasin napsal:
Ještě dotaz k díře na přídavné závaží. V tomhle foru jsou uvedeny dvě vzdálenosti díry před těžištěm a to 1cm a cca 3,5cm ... která z těchto děr je tedy umístěna lépe? Wink

Jo a měl bych velkou prosbu až se stydím Embarassed ... stavím v obýváku a opravdu nemám kde odlít závaží Sad nenašel by se nějaký dobrák, který už lil pro sebe má na to formičku a má chvíli času .. že by mi odlil již vyzkoušené závaží a poslal .. rád je od někoho koupím .. fuj to sem hanba modelářská Embarassed

Embarassed

odlívá se kladivem Smile koupíš rybářská olova požadované hmotnost a na kusu železa vybušíš do patřičného tvaru ... já nakoupil placatá olova na přívlače a stačí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Víťa
Člen RC Fógli


Registrace: 29.11. 2006
Příspěvky: 1657
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 5:00 pm    Předmět: Re: Udaje z vlakna Citovat

vasin napsal:
Ja sem jen cetl tohle vlakno a oba udaje tam byly no Sad

Jako autor citace 2 létám s uvedenou úpravou k plné spokojenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Víťa
Člen RC Fógli


Registrace: 29.11. 2006
Příspěvky: 1657
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 5:03 pm    Předmět: Re: Serva? Citovat

vasin napsal:
Co si myslíte o těchto servech do Tornáda?
http://www.rcmania.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=10237

Sorry, ale mně se zdáš jako jeden z těch, kterým trpělivě radíme a pak to stejně udělají úplně jinak, takže asi ztráta času, že jo. O mikroservech jsme ti už dva lidi jasně napsali, že ne. Z nějakého důvodu musíš mít za každou cenu vše jinak, než bylo praxí vyzkoušeno? Nechápu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vasin
Pokročilý
Pokročilý


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 6:42 pm    Předmět: Vito Vito Citovat

No kdyz myslis tak asi jo, ale pokud vim tak my bylo receno ze mikroserva ne kvuli prevodum ktery neprezijou, tyhle mne zaujaly tim ze jsou kovovy. No ale vpoho uz mi dnes nekdo Na rcmanii vysvetlil ze to neni ani tak o tom zda vydrzi ale i o pomerech kol a pak. Tak promin ze jsem se zeptal no.
_________________
Skylady, Torro 900, HomeMade F3K(létá na gumicuk), F3K TurboGladiator, Mustang EPP (LM)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pop
Člen RC Fógli-MODERÁTOR


Registrace: 27.12. 2006
Příspěvky: 1672
Bydliště: Brno - Bystrc

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 7:55 pm    Předmět: Citovat

nejen převody , ale i síla jsou důležité. kovový převod je ti platný jak stěrač na ponorce ve chvíli,kdy servo není schopné elevonem pohnout, protože je slabé na tlaky, které na něj působí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jarda
Mazák
Mazák


Registrace: 29.11. 2006
Příspěvky: 2063
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 8:34 pm    Předmět: Citovat

pop napsal:
platný jak stěrač na ponorce
Ten termín se mi líbí! hüpfend lachen 10 von 10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vasin
Pokročilý
Pokročilý


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 8:37 pm    Předmět: jen do mne Citovat

OK OK jen do mne a houst...... uz to chapu kluci Cool
_________________
Skylady, Torro 900, HomeMade F3K(létá na gumicuk), F3K TurboGladiator, Mustang EPP (LM)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Omar
Mazák
Mazák


Registrace: 3.12. 2007
Příspěvky: 295
Bydliště: brno-city-reprezent

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 1:22 am    Předmět: Re: Udaje z vlakna Citovat

vasin napsal:
přijimač klidne zadi myslim že 53 nema nikdo z tech co letaji


ale maj ,třeba já . . . z dovolenim a pokud vím tane jen já ,takže se ted budem domlouvat už ve třech ,kdo bude lítat daumen runter za předpokladu že budeš litat s nama ,protože jestli budeš litat v praze , tak zas nevim jak to souvisí s tím seznamem kombatů eek

jinak musim souhlasit s tim co už psal víš Víťa , nerozumim tomu proč chceš jít tou nejkrkolomější cestou , namísto toho použít zkušenosti těch co už si takhle naběhly ,ale jak je libo . . . pokud tam chceš mikroserva , tak zaprvé budeš dovažovat tak 60g olova tak jako tak ,protože bys ty serva musel mít ještě před náběžkou ,takže si váhově nic nepomůžeš a navíc to po prvním lítání zase budeš kuchat ven . věř že tohle už tu bylo snad 100x
_________________
53 CH / [82 CH]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vasin
Pokročilý
Pokročilý


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 11:52 am    Předmět: Omare? Citovat

Tak zaprve muzes mi prosim rict kde jsi vzal moji citaci ze muze zazdit prijimac s kanalem 53? Tuhle vetu sem nikdy nenapsal a napsal ji Mak tusim ze 31 ledna v tomhle vlaknu takze se vzekej na nej ne na mne. Ja ho jen citoval kvuli tomu co psal ne o kanalu ale o umisteni diry na zavazi, proto tam je Cit jako ze cituji a to ze 3 ruznych prispevku proto cit 1 cit 2 cit3, nejdriv si prosim precti na co odpovidas nez se pokusis neko sjet na 3 doby
A za druhe, ano jž jsem pochopil, jak už jsem psal, že to je blbosr s těma servama a nemam v planu je tam dat. Tak už je zbytečné psát další a další věty typu si divnej vsichni Ti to rikaj bla bla bla ... ano jiz sem pochopil.
_________________
Skylady, Torro 900, HomeMade F3K(létá na gumicuk), F3K TurboGladiator, Mustang EPP (LM)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Omar
Mazák
Mazák


Registrace: 3.12. 2007
Příspěvky: 295
Bydliště: brno-city-reprezent

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 6:04 pm    Předmět: Citovat

keine ahnung hlavne prosimte v klidu ,vubec sem te nechtel na- explodieren jestli te to tak strasne popudilo , tak se timto onlouvam
_________________
53 CH / [82 CH]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vasin
Pokročilý
Pokročilý


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha - Libeň

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 1:06 pm    Předmět: Re: Závaží Citovat

Citace:

odlívá se kladivem Smile koupíš rybářská olova požadované hmotnost a na kusu železa vybušíš do patřičného tvaru ... já nakoupil placatá olova na přívlače a stačí.



Tak u nás mají bohužel na přívlač jen tento tvar olova, takže mne asi lití nemine Confused . Páč rozumnej tvar z toho kladivem asi neudělám ani omylem.

http://www.vachovo.cz/WEB/olovo.jpg

Tuší někdo jak dobře tavné je olovo (jo vím že je dobře), ale bude stačit třeba když dám na plynovej sporák plechové víčko od krabičky od diabolek a do něj položím tyhle olova? Roztaví se to?

A jak těžká si mám udělat závaží?
Výhoda je, že vím váhu jednoho tohohle olůvka 33g takže to můžu hezky odměřit.
_________________
Skylady, Torro 900, HomeMade F3K(létá na gumicuk), F3K TurboGladiator, Mustang EPP (LM)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gris
Člen RC Fógli


Registrace: 18.12. 2006
Příspěvky: 623
Bydliště: Prace u Brna

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 1:15 pm    Předmět: aaa Citovat

plechovy vicko od diabolek bych urcite nedoporucoval, spis neco uzsiho a hlubsiho. Pouzival jsem uspesne konzervy od pastik atd, na okraji se klestema udela nalivaci zobacek a je to.
_________________
Skylady, Arcus, K2, Easyglider
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Bezmotorové modely Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Copyright © 2006-2022 MK RC Fógli Brno z.s.


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund