Hlavní menu
· Úvodní strana
· O klubu
· Členové klubu
· Hangár
· Svahy
· Lodě
· Auta
· Dílna
· Elektronika
· Fórum
· Fotogalerie
· Videogalerie
· Počasí v Brně
· Downloads
· Odkazy
· Seznam témat
· Archív článků
· Top 10
· Můj účet
Přihlášení (registrace)
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
TopList
RSS/XML
· RSS 0.91
· RSS 2.0
· Atom
Partnerské stránky
MoNaKo - Modelařina Na Koleně

Tug Towing CZ

MK ALKA Žatčany
Forums

RC Fógli
Fórum nejen pro členy klubu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Začátečník
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Vrtulníky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarda
Mazák
Mazák


Registrace: 29.11. 2006
Příspěvky: 2063
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2007 7:19 am    Předmět: Citovat

Ahoj vítej mezi námi! Co se týká zkušeností s vrtulníky, tak platí to co bylo výše napsáno. Neznám lepšího vrtulníkáře než je Evžen Sokolovský, který prodává v JR Models na Veveří, stačí tam zajít počkat až bude volný a pokecat s ním. Určtitě rád poradí je to dobrej chlap! Simulátor se dá zakoupit tamtéž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Wolfram
Pokročilý
Pokročilý


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno-Židenice

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2007 9:19 am    Předmět: Citovat

Děkuji za přivítání, múžu se zeptat co takový simulátor stojí a z čeho se vlastně skládá, dá se použít vysílač k ovládání heli?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jarda
Mazák
Mazák


Registrace: 29.11. 2006
Příspěvky: 2063
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2007 9:27 am    Předmět: Citovat

Wolfram napsal:
Děkuji za přivítání, múžu se zeptat co takový simulátor stojí a z čeho se vlastně skládá, dá se použít vysílač k ovládání heli?
Kolik stojí bude vědět taky Evžen, je jich víc ale existují i freewarové, třeba FMS je ke stažení i u nás na downloadech. Vysílač se určitě dá použít ale záleží na typu a podle toho zvolit správný kabel a převodník.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Marek1
Nováček
Nováček


Registrace: 12.10. 2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 3:18 pm    Předmět: dotaz Citovat

Dobrý den, uvažuji o koupi vrtulníku buď Walkera cb180d nebo Walkera ufly. jsem začátečník s vrtulníky zatím jsem měl jen mini vrtulníčky, ale s ledadly zkušenosti mám. který je pro mne vhodnější? Předem děkuji za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
liberk
Člen RC Fógli-MODERÁTOR


Registrace: 12.9. 2007
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brno-Líšeň

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 11:13 pm    Předmět: Citovat

Tady na fóru prakticky nejsou žádní vrtulníkáři, takže moc pomoci nečekej, ale já bych (nejsem žádný odborník, mám jen malýho koaxiála) asi zkusil takový, který je v ČR hodně rozšířený, jsou na něj kladné ohlasy a recenze a na který běžně koupíš náhradní díly (chce to brouzdat po webu a vybrat). Pokud jsi z Brna, tak se zastav v Helimánii na Vinohradech, tam ti určitě poradí.
Osobně bych se nenechal zlákat reklamou typu "velmi stabilní jednorotorový vrtulník pro šikovné začínající piloty", jak píšou u těch Walker. Žádný jednorotor není úplně stabilní, pokud tedy nepoužiješ nějaký stabilizační systém (Helicommand apod.), ale ten stojí víc, jak tvůj vybraný vrtulník.
Nejlepší je asi sehnat někoho zkušeného, kdo ti pomůže do začátku, poradí i s nákupem vrtulníku, seřídí ho a pomůže se záletem. Bohužel mám pocit, že na tomto fóru takový člověk není.
A abych nezapoměl - pořiď si nějaký lepší simulátor, např. Reflex, Phoenix, RealFlight apod., vyber si z nabídky (nebo stáhni z webu) tvůj vybraný vrťas (a nebo jakýkoliv jednorotor) a zkus ho zaviset. Jestli se ti to podaří bez problémů během jednoho večera, tak to máš od pánaboha a klidně si kup co chceš a zapomeň na to, co jsem psal ze začátku Wink .
_________________
Durafly Tundra, Ion-NEO, ION, Katana S30e, DogFighter, SuperZoom 3, samokřídlo BeeEvolution
springery Bílej a Červenej, plachetnice Discovery, motor.jachta Marlin600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jemo
Člen RC Fógli


Registrace: 6.3. 2007
Příspěvky: 1290
Bydliště: Brno - Jehnice

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 8:24 am    Předmět: Citovat

Nebo zkus kontaktovat tuto grupu: http://www.helimaniacs.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Vrtulníky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Copyright © 2006-2022 MK RC Fógli Brno z.s.


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund