Hlavní menu
· Úvodní strana
· O klubu
· Členové klubu
· Hangár
· Svahy
· Lodě
· Auta
· Dílna
· Elektronika
· Fórum
· Fotogalerie
· Videogalerie
· Počasí v Brně
· Downloads
· Odkazy
· Seznam témat
· Archív článků
· Top 10
· Můj účet
Přihlášení (registrace)
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
TopList
RSS/XML
· RSS 0.91
· RSS 2.0
· Atom
Partnerské stránky
MoNaKo - Modelařina Na Koleně

Tug Towing CZ

MK ALKA Žatčany
Forums

RC Fógli
Fórum nejen pro členy klubu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Fleg GF1052

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Vrtulníky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LUBOS
Člen RC Fógli


Registrace: 4.3. 2007
Příspěvky: 1276
Bydliště: BM

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 11:59 pm    Předmět: Fleg GF1052 Citovat

Tento mini vrťas jsem pořídil pro potěšení své i vnuka Very Happy .Je vybaven gyrem a infra 3 kanálovým vysilačem.Vysilač je napájen 6čl. AA alkalické baterie, já jsem je vyměnil za 6x AA Sanyo eneloop 1900mAh.Vysilač slouží zároveň i jako nabiječ baterie ve vrtulníku, kde je zabudovaná 1čl. 160mAh baterie LiPol ,která vydrží tak na 5minut letání.Omlouvám se za přiložená videa ,protože bohužel neumím zároveň natáčet a řídit vrťas Smile Very Happy .
Rozměry vrtulníku:délka 190 mm,šířka 45 mm,výška 110 mm. cena 699Kč. Jen dodám, fakt dost odolný Very Happy
http://youtu.be/wwSMyvezFL4
http://youtu.be/KxCxnnr7aNw
_________________
PILATUS B 4 ,Pilatus, PC-6,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jemo
Člen RC Fógli


Registrace: 6.3. 2007
Příspěvky: 1290
Bydliště: Brno - Jehnice

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 8:24 pm    Předmět: Citovat

Pěkné,

Lubo, ty to nějak bereš hopem, už druhý strojek do baráku ? Nebo toho Easycoptera už nemáš ?
Jo a nespletl jsi se náhodou ve směru vývoje ? Máš jít směrem k větším rozměrům - tak jak to činíš u větroňů Smile ne k miniaturám.

Při pohledu na ty videa mi to nedá (tě pošťouchnout):
jsi prostě lepší, viset čumákem k sobě zvládám s Trexem450 až od letošního podzimu po cca půl ročním tréningu (pravda, nebyl zas nějak fenomenálně intenzivní) a to ješt musím mít zapnutou stabilizaci, no a ty to vyloupneš takto z rukávu na posezení Smile a ještě s kamerou v ruce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
LUBOS
Člen RC Fógli


Registrace: 4.3. 2007
Příspěvky: 1276
Bydliště: BM

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 8:41 pm    Předmět: Citovat

Já se přiznám Petře, nejsem tak dobrý pilot vrťásku.Ono to umí úplně samo viset ten vrťas ,vzlítneš a nastavíš výkon motoru, položíš vysilač a klidně můžeš odejít .Mám pár záběrů ,kdy chodím s kamerou kolem vrťase a prostě neřídím jen natáčím Very Happy až do doby kdy začnou docházet baterie, pak je to fofr Very Happy . Starý vrtulník pořád provozuji , je v hangáru Smile .
_________________
PILATUS B 4 ,Pilatus, PC-6,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jemo
Člen RC Fógli


Registrace: 6.3. 2007
Příspěvky: 1290
Bydliště: Brno - Jehnice

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 6:37 pm    Předmět: Citovat

Jasně, rozumím, jak jsem psal, byl to takový šťouchanec.

Tak ať to lítá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Vrtulníky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Copyright © 2006-2022 MK RC Fógli Brno z.s.


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund