Futaba FX-36

Od motorů po vysílačky
Odpovědět
pavel
Člen RC Fógli
Příspěvky: 78
Registrován: 28 dub 2022 07:58

Futaba FX-36

Příspěvek od pavel »

Ahojky tak jsem se a i vy dočkal - pultovka je už doma, budu ještě objednávat příjmače Frrrrsssky Fasst do Funcuba a Tracyny abych mohl napípat už v modelech.
Jediný co mě překvapilo byla absence nabíjecího kabelu jack 3,5 mm, nebo nabíječky mám k tomu LIFePO4 6,6V 2100mAh.
Už to řeší Pelikán.
Tak letu zdar a zdraví zvlášť. :)
Uživatelský avatar
liberk
Člen RC Fógli - moderátor
Příspěvky: 199
Registrován: 26 dub 2022 21:53
Bydliště: Brno-Líšeň

Re: Futaba FX-36

Příspěvek od liberk »

Dobře ty ... :o To jsi přešel do hodně vysokýho levlu, asi jako z trabanta do Lamborghini :lol: Ale každopádně gratuluju ke špičkovému rádiu.
Zero A6M2 - 3D, Multiplex Funracer, Durafly Tundra, Katana S30e Sebart, ION Neo, ION, SuperZoom 3, DogFighter, BeEvolution, Delta Wing JET
2 remorkéry na TT, rychlík Marlin600, 3D auta od 3DSETS.COM
Uživatelský avatar
LUBOS
Člen RC Fógli
Příspěvky: 102
Registrován: 27 dub 2022 10:22

Re: Futaba FX-36

Příspěvek od LUBOS »

Tedy, to čumím taková pěkná Futabička. To bude PavlÍkova milenka a éra budou létat samy na autopilota . Tak ať slouží na pohodu :D :D :D
pavel
Člen RC Fógli
Příspěvky: 78
Registrován: 28 dub 2022 07:58

Re: Futaba FX-36

Příspěvek od pavel »

Ahojky všem, tak konečně jsem začal pípat modely a musím konstatovat že jsem měl při spuštění a následným procházením menu co to dovede organismus jak puberťák při prvním sexu.
Ten dotykáč barevný :o a přehledný pohyb celým nastavením prostě atomovka. :D
Jediný nad čím jsem se zasekl bylo párování těch dokoupených FrCky příjmačů dle návodu ani rána, pak jsem to vzal za svůj rozum a příjmač jsem zapínal se zmáčklým reset tlačítkem a všechny se chytly.
Poslední co musím miláčkovi pořídit je náký hezký kufřík a šup na letisko.
Letu,plavbě a jízdě zdar.

Puntík
Uživatelský avatar
liberk
Člen RC Fógli - moderátor
Příspěvky: 199
Registrován: 26 dub 2022 21:53
Bydliště: Brno-Líšeň

Re: Futaba FX-36

Příspěvek od liberk »

A co zdraví, už slouží ? ;)
Zero A6M2 - 3D, Multiplex Funracer, Durafly Tundra, Katana S30e Sebart, ION Neo, ION, SuperZoom 3, DogFighter, BeEvolution, Delta Wing JET
2 remorkéry na TT, rychlík Marlin600, 3D auta od 3DSETS.COM
pavel
Člen RC Fógli
Příspěvky: 78
Registrován: 28 dub 2022 07:58

Re: Futaba FX-36

Příspěvek od pavel »

stále kvoká, 13.9 bude 1. operace karpálů že prý začnou od toho jednodušího mi říkal Moudr. pán :D a pak se uvidí
Odpovědět