Tug Towing 2022

Termíny, lokality a následné dojmy ;)
Odpovědět
Uživatelský avatar
liberk
Člen RC Fógli - moderátor
Příspěvky: 199
Registrován: 26 dub 2022 21:53
Bydliště: Brno-Líšeň

Tug Towing 2022

Příspěvek od liberk »

Tak na nových stránkách poprvé referuji o závodech v Tug Towingu. Bohužel, není ale moc o čem. V únoru proběhl závod v Mostě, kterého jsem se nemohl zúčastnit a tak z něj informace nemám (z kolegů nic nevydoluji). Tenhle víkend, 28. - 29.5., jsme byli v Protivanově, kde naposledy proběhl závod v TT v roce 2019. V 2020 nám víkend propršel, loni nám to znemožnil COVID a tak jsme letos po dlouhé době doufali, že nám to vyjde. Bohužel se tak nestalo. Foukalo strašně a navíc byla slušná zima. Vyzkoušeli jsme remorkéry, které samy bez vleků měly ve vlnách, které tam vítr vytvořil, co dělat. Takže jsme soutěž odpískali a věnovali se jiným "soutěžím", které jsou naštěstí na počasí nezávislé :lol:
soudek.jpg
Zero A6M2 - 3D, Multiplex Funracer, Durafly Tundra, Katana S30e Sebart, ION Neo, ION, SuperZoom 3, DogFighter, BeEvolution, Delta Wing JET
2 remorkéry na TT, rychlík Marlin600, 3D auta od 3DSETS.COM
Uživatelský avatar
Bořík
Příspěvky: 49
Registrován: 27 dub 2022 08:30

Re: Tug Towing 2022

Příspěvek od Bořík »

A kdo tedy vyhrál soutěž ve vzpírání kriglíků ? :shock: :D
Uživatelský avatar
liberk
Člen RC Fógli - moderátor
Příspěvky: 199
Registrován: 26 dub 2022 21:53
Bydliště: Brno-Líšeň

Re: Tug Towing 2022

Příspěvek od liberk »

A víš že ti ani nevím ? No já určitě ne, mě pivo moc nebere a v té zimě už vůbec ne. Tam jsem měl chuť leda tak na svařák. Ale byli tam jiní borci, kterým zima nevadila :lol:
Zero A6M2 - 3D, Multiplex Funracer, Durafly Tundra, Katana S30e Sebart, ION Neo, ION, SuperZoom 3, DogFighter, BeEvolution, Delta Wing JET
2 remorkéry na TT, rychlík Marlin600, 3D auta od 3DSETS.COM
Odpovědět