Rc obchody, aneb Kde nakupujete?

Aneb co se jinam nevešlo
Odpovědět
Uživatelský avatar
Maximux
Příspěvky: 3
Registrován: 18 zář 2022 09:44
Bydliště: Brno Bohunice

Rc obchody, aneb Kde nakupujete?

Příspěvek od Maximux »

Ahojte pánové.
Chtěl jsem se zeptat, zda Reichard normálně funguje?
Eshop má nějak odstavený.
Kde nakupujete v Brně?
Nakupovat v Číně mne už pustilo, protože zavedením daně a nedej bože cla se to už nevyplácí. Tedy, pokud člověk požaduje nějakou záruku a rychlé doručení.
eM.
pavel
Člen RC Fógli
Příspěvky: 78
Registrován: 28 dub 2022 07:58

Re: Rc obchody, aneb Kde nakupujete?

Příspěvek od pavel »

Ahoj, já jezdím k Reichardovi, když potřebuju bižu, jinak objednávám v Uherském Hradišti PK modelář v e- shoopu a další v E-motors- spokojenost
Uživatelský avatar
Bořík
Příspěvky: 49
Registrován: 27 dub 2022 08:30

Re: Rc obchody, aneb Kde nakupujete?

Příspěvek od Bořík »

Nakupuji zásadně v Číně, protože i přes DPH se to značně vyplácí. Od korunových položek až po tisícovku - dražší věci nekupuju, protože i když je tam rezerva, nechci mít časovou a komunikační prodlevu s celnicí. U nás nakupuju pouze v BiGHobby, protože mají velmi přijatelné ceny. S tím strýčkem Wongem to moc nepřeháním ... za poslední dva roky jsem dostal pouze něco malinko přes 800 balíčků. Nejvíc si cením poštovného, protože i pár šroubků a matiček dojde až domů. Dřív byl velký problém se ztrátou balíčků ( až pětina ), v posledních dvou letech se ztratily pouze dva balíčky a to prokazatelně na místní poště. Jedinou nevýhodou je doba, než zásilka přijde. Jinak to nemá chybu.
Uživatelský avatar
liberk
Člen RC Fógli - moderátor
Příspěvky: 199
Registrován: 26 dub 2022 21:53
Bydliště: Brno-Líšeň

Re: Rc obchody, aneb Kde nakupujete?

Příspěvek od liberk »

Maximux píše: 18 zář 2022 23:37 ... Reichard normálně funguje? ....
Mně eshop normálně funguje, teď jsem to zkoušel. Ale možná občas "ladí" nové stránky. Byl jsme tam někdy o prázdninách a Reichard mně povídal, že budou dělat nové stránky a hlavně eshop.
Zero A6M2 - 3D, Multiplex Funracer, Durafly Tundra, Katana S30e Sebart, ION Neo, ION, SuperZoom 3, DogFighter, BeEvolution, Delta Wing JET
2 remorkéry na TT, rychlík Marlin600, 3D auta od 3DSETS.COM
Odpovědět