Pokec

Aneb co se jinam nevešlo
Uživatelský avatar
Bořík
Příspěvky: 49
Registrován: 27 dub 2022 08:30

Pokec

Příspěvek od Bořík »

Takový krásný nový fórum a jak na sviňu všichni drží Bobříka mlčení .... To se fakt nikdo nesvěří, jak se mu do postele vykadil pes a rybičky vyskákaly z akvária ?
Uživatelský avatar
liberk
Člen RC Fógli - moderátor
Příspěvky: 199
Registrován: 26 dub 2022 21:53
Bydliště: Brno-Líšeň

Re: Pokec

Příspěvek od liberk »

A nesvěřím a nesvěřím .... abys věděl :lol:
Zero A6M2 - 3D, Multiplex Funracer, Durafly Tundra, Katana S30e Sebart, ION Neo, ION, SuperZoom 3, DogFighter, BeEvolution, Delta Wing JET
2 remorkéry na TT, rychlík Marlin600, 3D auta od 3DSETS.COM
Uživatelský avatar
ladous
Příspěvky: 9
Registrován: 27 dub 2022 22:20
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od ladous »

Psa jsem začátkem května zakopal a nad akváriem mám 20 let dekl, aby vyskočit nemohly (umíš si představit, jaká to asi byla vůně, když jsem asi po týdnu konečně objevil, kam rybička doskákala).
S pozdravem
ladous
Uživatelský avatar
liberk
Člen RC Fógli - moderátor
Příspěvky: 199
Registrován: 26 dub 2022 21:53
Bydliště: Brno-Líšeň

Re: Pokec

Příspěvek od liberk »

:lol:
Zero A6M2 - 3D, Multiplex Funracer, Durafly Tundra, Katana S30e Sebart, ION Neo, ION, SuperZoom 3, DogFighter, BeEvolution, Delta Wing JET
2 remorkéry na TT, rychlík Marlin600, 3D auta od 3DSETS.COM
Uživatelský avatar
Bořík
Příspěvky: 49
Registrován: 27 dub 2022 08:30

Re: Pokec

Příspěvek od Bořík »

Na rybičky, co se utrhly z řetězu, je docela dobrým hlídačem kočka. Nestalo by se, aby někde nějaká rybička-cestovatelka někam doskákala.

Kdysi dávno měli na údržbě v Zetoru krásné velké akvárko s množstvím rybiček, protože se tam sešlo několik údržbářů-akvaristů a příkladně se o to akvárko starali a hlavně si na něm docela dost zakládali. Ale jen do té doby, než jeden rybář do toho akvárka vypustil úplně malinkou štiku. Ráno pak vytahovali z akvárka docela dost kostřiček a tolik sprostých slov by nebylo slyšet ani od starosty Novotného. Ten rybář se k tomu nikdy nepřiznal, protože by buď musel změnit zaměstnání a nebo by trávil dost času ve špitále.
Uživatelský avatar
pop
Člen RC Fógli - moderátor
Příspěvky: 70
Registrován: 27 dub 2022 20:10

Re: Pokec

Příspěvek od pop »

Tqky mi pár rybiček vyskočilo, všechny uschnuly bez zvláštních smradových efektů. Možná tomu pomohl koberec, na který dopadly. Zato takový čerstvý hadí bobek v terárku, ten než se vyhodí nebo uschne, tak to je síla...
Uživatelský avatar
kazos
Příspěvky: 14
Registrován: 06 črc 2022 11:11

Re: Pokec

Příspěvek od kazos »

Zdarec tak po krátké pauze cca 10 let jsem zpět 😀😀
Uživatelský avatar
Bořík
Příspěvky: 49
Registrován: 27 dub 2022 08:30

Re: Pokec

Příspěvek od Bořík »

Tak to je fajn, že se dobří holubi zase vracejí. Už jsem tě neviděl opravdu hodně dlouhou dobu. Snad jsi na modelaření nezanevřel a něco dáváš dohromady.
Uživatelský avatar
kazos
Příspěvky: 14
Registrován: 06 črc 2022 11:11

Re: Pokec

Příspěvek od kazos »

no to víš u hasičů moc času nebylo ale už zase čas mam tak se vracím k modelařině pro začátek jsem oprášil remorkéry :D :D :D
Uživatelský avatar
kazos
Příspěvky: 14
Registrován: 06 črc 2022 11:11

Re: Pokec

Příspěvek od kazos »

je tu nejake mrtvo bych rekl
Odpovědět